НОВИНИ

У Генпрокуратурі оголосили, що свідки дали викривальні покази проти Тимошенко

У Генеральній прокуратурі заявили, що сьогоднішні покази свідків підтверджують вину екс-прем’єра Юлії Тимошенко, звинувачену у перевищенні службових повноважень при укладанні «газових угод» у 2009 році із Росією. Про це повідомили у прес-службі ГПУ.

«Сьогодні, 28 липня 2011 року, відбулося чергове засідання у справі Юлії Тимошенко, під час якого суд допитав свідків.

Вони підтвердили свої покази, дані ними на досудовому слідстві, які викривають підсудну у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 365 КК України, тобто перевищенні Тимошенко Ю. В. службових повноважень при підписанні газових угод у січні 2009 року, що спричинило тяжкі наслідки», - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні були допитані екс-заступник генпрокурора, нині заступника міністра палива та енергетики Тетяна Корнякова, колишній радник екс-голови Нафтогазу Олега Дрюка Андрій Коваль, заступник начальника департаменту газової, нафтової та нафтопереробної політики Міністерства енергетики і вугільної промисловості Костянтин Бородін, колишній начальник управління документального забезпечення Секретаріату Кабінету Міністрів Василь Павлюк, а також екс-директор компанії "Укртрансгаз" Ярослав Марчук.

При цьому зауважимо, що Бородін попросив у його показаннях замінити фразу "збитки" державі на "надмірні витрати". А Марчук на запитання Тимошенко, на який період вистачило б запасів газу у 2009 році, відповів: "На мою думку, 3 тижні, може, місяць".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.