НОВИНИ

Суд допитає у справі Тимошенко екс-першого заступника голови Нафтогазу Діденка

Суддя Печерського районного суду Києва Родіон Кірєєв задовольнив клопотання представників державного обвинувачення у "газовій" справі екс-прем’єра Юлії Тимошенко про виклик на судове засідання колишнього першого заступника правління НАК "Нафтогаз України" Ігоря Діденка. Про це повідомили у прес-службі "Батьківщини".

Тимошенко підтримала це клопотання. "Зараз клопотання про виклик свідка підтримали всі учасники судового розгляду. З огляду на це суд ухвалив рішення задовольнити клопотання", - заявив Кірєєв.

Водночас Тимошенко зробила заяву на дії головуючого через порушення її права на виклик свідків зі сторони захисту. "Я хочу зробити заяву на дії головуючого, бо порушені права на виклик свідків. Сьогодні на будь-які мої права суддя наклав вето, і в результаті відбувається порушення рівності сторін у судовому процесі", - зазначила вона.

Після цього суддя Кірєєв оголосив перерву у судовому засіданні до 10:00 п'ятниці, 29 липня.

Нагадаємо, сьогодні Юлія Тимошенко заявила про намір залучити у якості свідків у газовій справі близько 10 осіб, в тому числі Ігоря Діденка.

На її думку, у судовому розгляді кримінальної справи дуже важливими можуть бути його покази Діденка, якого під час досудового слідства навіть не допитали і який підписував угоди під час газової кризи 2009 року.

Водночас суд допитав сьогодні щонайменше 5 свідків, заявлених прокурорами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.