НОВИНИ

Ірак оштрафував Україну на $3 млн за зрив поставок зброї

Ірак застосував до України фінансові санкції за зрив встановлених в двосторонньому порядку строків поставок української зброї. Про це повідомляє Фокус із посиланням на власні джерела в Укроборонпромі.

Йдеться про невиконані зобов'язання з постачання 26 БТР, відзначає видання.

У коментарі до реквізитів відповідного рахунку на $18 мільйонів, які Торговий Банк Іраку повинен був перерахувати на рахунок в «Укрексімбанку», іракська сторона зазначила, що з повної суми в $ 21 млн, що повинна була надійти Україні, $3 млн утримані у вигляді штрафних санкцій.

Як зазначило джерело видання у держконцерні Укроборонпром, Ірак оштрафував Україну за зрив постачання першої партії БТР, які були відправлені в близькосхідну країну в кінці квітня.

Нагадаємо, у січні цього року повідомлялось, що перша поставка в Ірак бронетранспортерів БТ 4Е була зірвана. Поставку БТРів перенесли на кінець лютого цього року, а потім на квітень.

Як днями повідомили Тижню в Укрспецекспорті, розрахунки за поставку війської техніки здійснюються згідно з умовами контракту.

У 2009 році Україна підписала з Іраком контракт, згідно з яким має поставити до березня 2012 року 420 одиниць БРТ-4, а також літаки АН-32Б на загальну суму 556,5 млн доларів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.