НОВИНИ

Посол Франції: суд Тимошенко знаходиться дуже далеко від права

Європейська спільнота переконана, що судовий процес над Юлією Тимошенко політичний. Про це заявив Надзвичайний та Повноважний посол Франції в Україні Жак Фор під час круглого столу «право на захист: проблеми реалізації», повідомили Тижню у прес-службі «Батьківщини».

«Я не хотів коментувати цей суд, але хочу сказати, що у Франції склалося таке враження, що на жаль, процес над Юлією Тимошенко знаходиться дуже далеко від права, але знаходиться дуже близько до політики», - підкреслив Фор.

За словами посла Франції, події навколо судового процесу над Тимошенко не сприяють позитивному іміджу України у світі.

«Поступово виникає думка про те, де ті європейські цінності, про які часто говорить українська влада,  особливо під час дискусій між ЄС і Україною», -  зауважив посол.

 

Як відомо, раніше колишня заступниця голови Ліберальної групи в ПАРЄ та колишня співдоповідачка Моніторингового комітету ПАРЄ щодо України Ганне Северінсен назвала справу Тимошенко абсурдною.

Також, президент Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Мевлют Чавушоглу заявив, що судовий процес над екс-прем`єр-міністром Юлією Тимошенко має бути прозорим і справедливим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.