НОВИНИ

Адвокат Волги оскаржив його арешт

Адвокат екс-голови Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг Василя Волги Олег Король 22 липня подав скаргу до Апеляційного суду Києва на рішення Печерського районного суду Києва від 20 липня про арешт його підзахисного до 20 вересня. Про це повідомляє прес-служба партії "Союз лівих сил", яку очолює Волга.

"Захисник просить Апеляційний суд скасувати постанову Печерського райсуду від 20 липня 2011 року і забезпечити присутність Василя Волги в судовому засіданні під час розгляду апеляції", - сказано у скарзі.

Адвокат вважає, що жодних підстав для взяття Волги під варту Волги не було і рішення Печерського райсуду є незаконним.

Відповідно до повідомлення, у постанові суду про арешт міститься твердження, що перебування Волги на волі може негативно вплинути на хід слідства, призвести до погодження ним своїх свідчень з іншими причетними до вчинення злочину особами, натиску на свідків.

Однак адвокат стверджує, що всі причетні особи були затримані до 19 липня і не могли спілкуватися з Волгою.

Король також зазначає, що засідання суду проводилося без участі адвоката, і в такий спосіб суд порушив право Волги на захист, на заперечування в суді свого затримання. Крім того, суд не повідомив родичів екс-голови Держфінпослуг про його затримання.

Відкрите засідання Апеляційного суду Києва (вул. Солом'янська, 2а), де буде розглянуто апеляцію на постанову Печерського райсуду про взяття Волги під варту, відбудеться у п’ятницю, 29 липня, о 14:30.

Нагадаємо, Волга був затриманий 19 липня. Генеральна прокуратура порушила проти Волги кримінальну справу за підозрою в одержанні 0,5 млн доларів хабара.

20 липня Печерський районний суд Києва заарештував Волгу на два місяці - до 20 вересня. Раніше Король заявляв про те, що інформація про обрання запобіжного заходу для Волги до 20 вересня не відповідає дійсності.

За пом'якшення запобіжного заходу Волзі виступає уповноважений Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова.

25 липня президент Віктор Янукович звільнив Волгу з посади голови Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.