НОВИНИ

Литвин досі не підписав закон про пенсійну реформу

Закон «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи», прийнятий парламентом 8 липня, на підпис президенту Віктору Януковичу поки що не надходив.

Про це повідомили у Головному управлінні забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента.

«Станом на 26 липня 2011 року зазначений документ до Адміністрації Президента України не надходив», - наголошується в повідомленні.

У той же час у Комітеті Верховної Ради у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів повідомили, що закон про пенсійну реформу протягом трьох днів після його прийняття був оформлений, підписаний керівництвом комітету і переданий до юридичного управління.

У свою чергу в юридичному управлінні парламенту зауважили, що закон не може бути підписаний головою Верховної Ради через наявність проекту постанови «Про скасування рішення Верховної Ради від 8 липня про прийняття Закону «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» у зв’язку з порушенням процедури його прийняття».

Відповідний документ був зареєстрований народним депутатом з фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" Ольгою Боднар та членом фракції Блоку "Наша Україна-Народна самооборона" Юрієм Кармазіним.

Цей проект постанови має розглянути регламентний комітет парламенту і зробити висновки, які потім має розглянути парламент, коли повернеться з канікул восени.

Нагадаємо, 8 липня Верховна Рада України ухвалила у цілому Закон України «Про заходи із законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи».

Парламент ухвалив закон близько 1.30 ночі. При цьому  у залі голосували картки депутатів, які були відсутні.

Нещодавно лідер фракції «БЮТ-Батьківщина» Іван Кириленко припустив, що президент Віктор Янукович може заветувати закон про пенсійну реформу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.