НОВИНИ

На Януковича подали в суд за "порожняк"

У Вищий адміністративний суд України надійшов позов проти президента Віктора Януковича у зв'язку з бездіяльністю глави держави при виконанні своїх передвиборних обіцянок, у тому числі обіцянок про податкові канікули для бізнесу і зниження ПДВ.

Відповідний позов надійшов до суду на початку липня 2011 року. У ньому позивач просить визнати протиправною бездіяльність президента України.

Як повідомляє видання, суду доведеться оцінювати, чи є законним той факт, що досі в Україні не запроваджено податкові канікули для малого бізнесу терміном на 5 років.

Зазначимо, що ця ініціатива була озвучена в передвиборчій програмі глави держави 2009-2010 рр.

Також позивач вимагає знизити ПДВ до 17% з 1 січня 2011 року, податок на прибуток - до 19% з 1 січня 2011 року. Ці зміни теж містила програма кандидата в президенти Віктора Януковича.

Крім того, у позові зазначено, що нинішній глава держави обіцяв перехід на контрактну армію з 1 січня 2011 року.

Позивач вимагає зобов'язати президента протягом місяця з дня набрання законної сили рішенням суду невідкладно внести до Верховної Ради законопроекти про введення податкових канікул і зниження ПДВ, а також про перехід військовослужбовців на контрактну основу.

Ім'я людини, яка подала позов проти президента, невідомо.

Нагадаємо, нещодавно у Донецьку на мітингу про передвиборчі обіцянки Януковичу нагадали чорнобильці.

Свого часу Віктор Янукович заявляв, що "Донбас порожняк не жене". Також Янукович стверджував, що його життєве кредо завжди говорити людям правду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.