НОВИНИ

Як намісник Лаври розмовляє з журналістами

ТРК «Студія 1+1» оприлюднила розмову журналіста Михайла Ткача з митрополитом Вишгороду і Чорнобильським, намісником Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Павлом.

«Підтримуючи принципи неупередженості та користуючись своїм правом на свободу слова, ми оприлюднюємо відео спілкування у Інтернеті аби кожен мав змогу оцінити адекватність поведінки журналістів телеканалу «1+1», - прокоментував відео генеральний директор телекомпанії Олександр Ткаченко.

Як повідомлялось раніше, Ткаченко ухвалив рішення не ставити в ефір цю розмову, враховуючи почуття вірян та неоднозначність сприйняття суспільством слів митрополита.

Нагадаємо, намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (УПЦ МП) Павел написав відкрите звернення до генерального директора студії «1+1» Олександра Ткаченка з приводу некоректного, на його думку, поводження журналіста студії Михайла Ткача. У зверненні владика погрожував подати в суд у разі приниження його гідності. 

Раніше Павел називав душевнохворим журналіста, який написав про Мерседес S-класу митрополита УПЦ МП Володимира (Сабодана) - така машина коштує 145 тисяч євро. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.