НОВИНИ

На вокзалі в Осло знайшли підозрілу валізу. Евакуюють людей

З будівлі головного залізничного вокзалу в столиці Норвегії Осло проходить евакуація людей через виявлення підозрілої сумки.

Нічий багаж був виявлений на одній з платформ вокзалу. Відправлення потягів від цієї і сусідньою з нею платформ припинено.

У Норвегії вжиті підвищені заходи безпеки після вибуху в центрі столиці і стрільби в молодіжному таборі минулого тижня.

Нагадаємо, жертвами подвійного теракту 22 липня в Норвегії стали, за уточненими даними, 76 осіб (68 були вбиті на острові Утейя, вісім загинули при вибуху в Осло). Спочатку прогримів вибух біля комплексу урядових будівель в центрі Осло, де знаходиться канцелярія прем'єр-міністра, а через кілька годин чоловік у поліцейській формі відкрив стрілянину в молодіжному таборі правлячої Норвезької робочої партії на острові Утейя недалеко від норвезької столиці.

Влада затримала підозрюваного у стрільбі на острові - 32-річного етнічного норвежця Андерса Брейвіка.

У понеділок, 25 липня, в Осло пройшли перші судові слухання у справі Брейвіка, він не визнав свою провину. За рішенням суду, термін арешту Брейвіка продовжений на вісім тижнів. Крім цього, йому заборонені зустрічі з близькими, а також будь-яка переписка.

Водночас винним він себе не визнає. Адвокат Брейвіка заявив, що його підзахисний, імовірно, вважає себе воїном, що прагне зберегти західний світ від мусульманського поглинання.