НОВИНИ

В Івано-Франківську поставлять пам’ятник УПА

В Івано-Франківську, в одному з мікрорайонів, представнки ВО «Свобода» хочуть встановити пам’ятник воякам Української повстанської армії.

Секретар Івано-Франківської міської ради Руслан Марцінків повідомив, що колись в мікрорайоні встановили камінь в пам'ять про мешканців колись розташованого тут села, які воювали за незалежність України. На сьогоднішній день про камінь забули і він перебуває в дещо занедбаному стані.

Зі слів «свободівця» встановити пам’ятник на місці каменя планується вже до свята Покрови (14 жовтня). При цьому ця подія відбуватиметься в одному руслі із завершенням собору по вулиці Галицькій (освятити його планують вже на Спаса) та облагородженням місцевого кладовища.

Нагадаємо, у селі Прилбичах Яворівського району на Львівщині 29 липня з нагоди 146-ої річниці з дня народження Митрополита Андрея Шептицького відкриють пам’ятник Митрополитові Андрею та Блаженному Климентію Шептицьким.

А в Луцьку депутати міськради вирішили виділити 150 тис грн на початок робіт зі встановлення в місті пам'ятника лідерові українських націоналістів Степану Бандері.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.