НОВИНИ

Кіріл хоче помирити Росію з Грузією

Патріарх Руської православної церкви Кіріл стверджує, що між російською і грузинською церквами останнім часом ведеться «особливо інтенсивний діалог». Про це він заявив під час візиту в Київ у вівторок, 26 липня, повідомляє прес-служба РПЦ.

«Напевно, з жодною іншою помісною православною церквою у нас немає такого інтенсивного обміну делегаціями, взаємної участі у святах, таких активних переговорів, як з Грузинською церквою», - зазначив він.

«Існують труднощі у відносинах між Росією і Грузією. Але не існує принципових розбіжностей між двома братніми православними церквами. І ми дуже сподіваємося, що саме православні церкви як якісь духовні локомотиви допоможуть подолати труднощі, які існують в міждержавних відносинах», – додав Кіріл.

«Ми сподіваємося на те, що церкви будуть вірні своєму покликанню, проголошуючи мир і закликаючи людей до єдності», - підсумував патріарх.

Як повідомляє прес-служба УПЦ МП, у вівторок, 26 червня, у резиденції митрополита Київського Володимира відбулась зустріч патріарха Кіріла та патріархом-католікосом Грузії Іллією ІІ.

«Сторони обговорили коло питання стосовно взаємин між двома церквами, а особливо у світлі відносин між Росією та Грузією, які склалися останнім часом. Після зустрічі, предстоятелі церков відвідали Свято-Миколаївський храм, де піднесли первосвятительські молитви», - повідомляє прес-служба УПЦ МП.

Нагадаємо, патріарх московський і всієї Русі Кіріл прибув в Україну у вівторок, 26 липня, з триденним візитом. Напередодні в Україну прибув католикос-патріарх Грузії Ілія II з шестиденним візитом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.