НОВИНИ

Глава МВФ закликала США скоріше домовитися

Глава Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард закликала Сполучені Штати якомога швидше вирішити питання про підвищення ліміту державного боргу - щоб уникнути технічного дефолту.

За словами Лагард, яка виступала у вівторок, 26 липня,у Нью-Йорку, подальше зволікання може призвести до «жахливим»наслідків для економіки.

Нагадаємо, президент США Барак Обама напередодні знову закликав Конгрес до компромісу. Демократи і республіканці розходяться в поглядах про шляхи скорочення бюджетного дефіциту.

Кілька разів ці переговори заходили у глухий кут і переривалися. Якщо учасникам переговорів і вдасться виробити компромісний план, то для того, щоб цей план набув силу закону, він повинен бути схвалений обома партіями і обома палатами конгресу.

Якщо вони не досягнуть згоди, 2 серпня держава формально не зможе відповідати за певні боргові зобов'язання.

Держсекретар США Хілларі Клінтон впевнена в тому, що демократам і республіканцям у Конгресі США вдасться домовитися про шляхи скорочення бюджетного дефіциту.

Нагадаємо, на думку директора економічних програм Центру ім. Разумкова Василя Юрчишина, США не загрожує друга хвиля економічної кризи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.