НОВИНИ

Суд над Тимошенко продовжиться завтра

У судовому процесі з розгляду кримінальної справи екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко оголошено перерву до 11:00 27 липня. Про це повідомляє прес-служба Тимошенко.

Головуючий у справі суддя Печерського районного суду міста Києва Родіон Кірєєв, оголошуючи перерву, пояснив її необхідністю викликати свідків, які даватимуть свідчення у справі завтра.

Нагадаємо, у сьогоднішньому засіданні суд встиг допитати чотирьох свідків, представників НАК «Нафтогаз України».

Тимошенко відмовилася брати участь у допиті свідків, тому що, з її слів, суд незаконно перейшов до цієї стадії судового процесу, не надавши їй часу для пошуку нових захисників.

У зв'язку з цим, Тимошенко вимагала відводу головуючого судді Родіона Кірєєва, що, у свою чергу, відмовився заслуховувати відвід, посилаючись на те, що він заявлений у непередбаченому законом порядку.

Нагадаємо, під час засідання у вівторок, 26 липня, суд прийняв відмову Тимошенко від послуг її захисників Олександра Плахотнюка та Миколи Сірого.

Як повідомлялося раніше, Печерський районний суд Києва випровадив із залу суду всіх депутатів від партії БЮТБ, які перебували в залі засідань у підтримку екс-прем'єра.

У свою чергу, народні депутати з фракції «БЮТ-Батьківщина» викликали до суду наряд міліції і вимагали від правоохоронців зафіксувати брутальне порушення прав народних депутатів і журналістів, а також факт фізичного насильства над присутніми у залі суду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.