НОВИНИ

Патріарх Кіріл стверджує, що знову прилетів у Київ молитися

Патріарх московський і всієї Русі Кіріл прибув в Україну з триденним візитом. Про це повідомила заступник голови синодального інформаційно-просвітительського відділу Української православної церкви Московського патріархату Жанна Шевченко.

З її слів, він прибув в аеропорт "Бориспіль" (Київська область) близько 17:00.

У аеропорту «Бориспіль», пояснюючи мету свого чергового візиту в Україну, він заявив журналістам, що прилетів «помолитися з благочестивим православним українським народом».

Програма візиту патріарха передбачає, що 26 липня відбудеться зустріч Кіріла з католікосом-патріархом Грузії Ілією II, 27 липня вони візьмуть участь у проведенні святкового молебню на Володимирській гірці в Києві.

Крім того, 27 липня Кіріл візьме участь у відкритті міжнародного форуму "Православні жінки: єднання, служіння, любов", а також проведе зустріч із ректорами вищих навчальних закладів України.

28 липня планується участь патріархів у божественній літургії на Соборній площі Києво-Печерської лаври.

Крім того, у цей день планується участь Кирила в покладанні квітів до пам'ятників жертвам Голодомору і Вічної Слави на могилі Невідомого солдата

Як повідомлялось, цього року Кіріл уже відвідував Україну наприкінці квітня для участі в заходах з приводу 25 річниці Чорнобильської катастрофи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.