НОВИНИ

В Маріуполі представники УПЦ КП другий тиждень голодують під стінами міськради

У Маріуполі Донецької області під стінами міськради впродовж двох тижнів триває голодування представників громади УПЦ КП, які вимагають виділити землю під будівництво храму. Про це повідомила прес-служба УПЦ КП.

За повідомленням прес-служби, з 18 липня розпочала голодування голова релігійної громади Київського патріархату правозахисник Галина Голубова, викладач КУ «Маріупольська спеціалізована школа» Тетяна Малаєва, а також профспілка працівників музичної школи.

«Одним з таких проблемних питань є виділення земельної ділянки під будівництво храму для громади УПЦ Київського Патріархату. Необхідно зазначити, що релігійна громада на честь великомученика і цілителя Пантелеймона була зареєстрована 20 листопада 2009 року. Проте, незважаючи на неодноразові звернення настоятеля парафії священика Володимира Коскіна, а також звернення правозахисника Галини Голубової до міськради Маріуполя з проханням про виділення громаді земельної ділянки для будівництва храму або нежилої будівлі в постійне користування, міська влада досі не дала зрозумілої та вмотивованої відповіді. Під надуманими приводами настоятеля і його представників направляли від однієї інстанції до іншої, не вирішуючи питання по суті», – повідомила прес-служба.

Водночас, як зазначає УПЦ КП, працівники міськради відкрито віддають явну перевагу громадам Московського патріархату, які отримують землю на першу ж вимогу і у вказаному ними місці.

Крім цього, УПЦ КП скаржиться на те, що здійснювалися неодноразові спроби тиску на спонсорів і благодійників, внаслідок чого настоятель та віруючі були позбавлені можливості здійснювати богослужіння у раніше наданому громаді благодійниками тимчасовому приміщенні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.