НОВИНИ

Азаров обіцяє боротися з дорогим хлібом

Жодних підстав для підвищення ціни на хліб в Україні немає. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров у Полтавській області, повідомили Тижню у прес-службі уряду.

«Існуючі затрати у хлібопекарній галузі і в сільськогосподарській галузі повністю покриваються відпускними цінами. Тому немає жодних підстав для підвищення ціни на хліб», - зазначив Азаров.

При цьому він підкреслив, що тільки розпочався новий маркетинговий рік, і в разі необхідності уряд ухвалить всі заходи для недопущення зростання цін на хліб.

Водночас Азаров підкреслив, що зараз середня ціна за тонну зернових становить приблизно 1600 гривень і повністю покриває затрати виробників.

«Та ціна, яка зараз склалась на зернові, а це приблизно 1600 гривень за тонну, на цьому етапі повністю покриває собівартість виробництва зерна і дає певну рентабельність. Тому зараз немає жодних підстав для підвищення цін на хліб», - наголосив Азаров.

Нагадаємо, 11 травня прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що у травні уряд планує перевірити виконання міністерствами і обладміністраціями доручень щодо створення оптових продовольчих ринків та овочесховищ, у зв’язку з рекордним подорожчанням «борщового набору» (на 93%). Азаров навіть звільнив кількох посадовців за зростання цін на продукти харчування. 

До цього Азаров боровся з подорожчанням гречки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.