НОВИНИ

Укртелеком зареєстрував на себе товарний знак «Інтернет»

ПАТ «Укртелеком» зареєструвало товарний знак «Інтернет». Про це повідомляється у квартальному фінансовому звіті оператора.

Зокрема, свідоцтво на знак «Інтернет» зареєстровано у Держреєстрі свідоцтв України на знаки для товарів і послуг 10 червня 2011. Його термін дії встановлено до 6 квітня 2020 року.

Згідно з базою даних зареєстрованих в Україні знаків для товарів і послуг, знак «Інтернет» написано білими буквами на синьому тлі.

Крім того, 10 травня «Укртелеком» зареєстрував Товарний знак «ОГО! Mobile» (термін дії - до 11 березня 2020 року).

Згідно з законом «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг», свідоцтво надає власнику виключне право забороняти іншим особам використовувати знак без згоди правовласника.

Водночас, згідно з іншою статтею цього ж закону, отримати правову охорону не можуть знаки, які складаються з позначень, що є загальновживаними для позначення товарів і послуг певного виду.

Всього у базі даних знаків товарів і послуг «Укртелекомом» зареєстрований більше 80 діючих знаків

Як повідомлялось, ВАТ «Укртелеком» за рішенням загальних зборів акціонерів у червні перейменоване упублічне акціонерне товариство (ПАТ).

Крім цього, ухвалено рішення про продаж активів компанії з надання послуг мобільного зв`язку.

Кошти, одержані від реалізації активів, що надають послуги мобільного зв`язку, буде спрямовано на розвиток послуг «Укртелекому» щодо широкосмугового доступу до Інтернету тощо.

Нагадаємо, у травні компанія «ЕСУ» остаточно розрахувалось за 92,79% акцій ВАТ «Укртелеком». До держбюджету надійшло 10,5751 млрд гривень.

Перший транш за пакет був перерахований 8 квітня і склав понад 4,237 млрд гривень.

Нагдаємо, Фонд державного майна України та ТОВ «ЕСУ» підписали договір купівлі-продажу 92,79% акцій ВАТ «Укртелеком» 11 березня 2011 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.