НОВИНИ

Росія запросила українців повчитися у неї боротися з холерою

Росія посилила санітарний контроль в Азовському морі та річці Дон у зв'язку із спалахом холери в Україні. Про це повідомив у вівторок керівник Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Оніщенко.

«Також ведеться контроль за морським, автомобільним і залізничним транспортом в Краснодарському краї і Ростовській області», - сказав він.

Оніщенко пояснив такі дії виявленням в Україні двох нових випадків захворювання холерою і одного нового носія вібріона.

Голови санітарний лікар сказав, що в серпні на запрошення Росспоживстандарту Україна направить фахівців на курси щодо холери в Ростовський протичумний інститут.

«Ще з радянських часів це головний інститут з проблем холери. Приїдуть фахівці з усієї України. Відбудеться взаємний обмін інформацією», - повідомив Оніщенко.

Нагадаємо, 1 червня  голова ростовського управління Росспоживнагляду Михайло Соловйов заявив, що фахівці Роспоживнагляду у Ростовській області РФ посилили контроль на пунктах пропуску з України до Росії у зв'язку з випадками захворювання на холеру в сусідній Донецькій області.

Перший випадок Холери у Маріуполі було виявлено наприкінці травня.  У зв’язку з виявленою хворобою у місті заборони продавати готові страви у магазинах та заходити на ринки безхатченкам.

За останніми даними, в Маріуполі зареєстровано в цілому 27 випадків захворювання холерою (з них 26 хворих в Маріуполі і 1 хворий у Волновахському районі Донецької області) і 13 випадків вібріоносійства. У міській лікарні № 4 м. Маріуполь на лікуванні знаходиться 4 хворих холерою і 3 вибріононосія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.