НОВИНИ

Суддя Кірєєв скаржитиметься на захисників Тимошенко за зневагу до суду

Суддя Родіон Кірєєв вважає, що захисники Юлії Тимошенко самі відмовились захищати свого клієнта. Про це йдеться в окремій ухвалі суду, яка була прийнята 26 липня після перерви в засіданні суду. Про це Кірєєв заявив після того, як Тимошенко відмовилась від адвокатів.

Таким чином, на думку судді, адвокати порушили адвокатську етику, не скориставшись своїм правом та можливостями, що були надані судом для ознайомлення з матеріалами справи.

За результатами розгляду клопотання Тимошенко суд вирішив звернутися до Київської обласної кваліфікаційної комісії адвокатів з проханням розглянути скаргу суду на дії адвокатів.

Як відомо, з аналогічним зверненням суд вже звертався щодо попередніх адвокатів Тимошенко.

Кірєєв обвинуватив адвоката Юлії Тимошенко у затягування розгляду справи та знавазі до суду. Про це йдеться в окремій постанові суду.

За словами судді, Микола Сірий не виконував належним чином свої обов'язки з ознайомлення з матеріалами справи, затягував справу, порушував адвокатську етику та висловлював зневагу до суду.

Як повідомлялось, 26 липня Тимошенко відмовилася від послуг своїх захисників у справі Олександра Плахотнюка й Миколи Сірого, оскільки суддя надав їм лише 3 дні для ознайомлення з матеріалами справи проти неї, тим самим унеможлививши якісний захист.

Нагадаємо, 11 липня Тимошенко відмовилася від послуг свого захисника у цій справі Миколи Титаренка. Тоді вона наголосила, що до такого рішення її змусив суд, постійно відмовляючи її захиснику надати час для ознайомлення з матеріалами справи та вироблення лінії захисту.

Пізніше вона заявила про намір залучити ще 4 захисників, крім депутата Верховної Ради від фракції «Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина» Сергія Власенка, що захищав також її інтереси в суді. 18 липня суд відсторонив Власенка від захисту Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.