НОВИНИ

Суддя Кірєєв дав Тимошенко три дні на пошуки адвокатів

Суддя Родіон Кіреєв задовольнив клопотання Юлії Тимошенко про відмову від захисту. Таку ухвалу суддя виніс після розгляду клопотання Тимошенко.

В той же час Юлія Тимошенко висловила готовність вже через три дні прийти в зал суду з іншими захисниками, і вимагати перерву на два місяці для ознайомлення з матеріалами справи.

Як повідомлялось, зранку Тимошенко відмовилась від чергових адвокатів, мотивуючи це тим, що вони не можуть повноцінно ознайомитися з матеріалами справи.

Як повідомлялось, 26 липня Тимошенко відмовилася від послуг своїх захисників у справі Олександра Плахотнюка й Миколи Сірого, оскільки суддя надав їм лише 3 дні для ознайомлення з матеріалами справи проти неї, тим самим унеможлививши якісний захист.

Нагадаємо, 11 липня Тимошенко відмовилася від послуг свого захисника у цій справі Миколи Титаренка. Тоді вона наголосила, що до такого рішення її змусив суд, постійно відмовляючи її захиснику надати час для ознайомлення з матеріалами справи та вироблення лінії захисту.

Пізніше вона заявила про намір залучити ще 4 захисників, крім депутата Верховної Ради від фракції «Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина» Сергія Власенка, що захищав також її інтереси в суді. 18 липня суд відсторонив Власенка від захисту Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.