НОВИНИ

Українські націоналісти підняли перед російським посольством прапор Грузії

Представники Української народної асамблеї - Української національної солідарної організації (УНА-УНСО) розгорнули перед посольством Росії у Києві прапор Грузії. Про це повідомляє кореспондент Тижня.

Вони оголосили, що вітають приїзд до України Католикоса-патріарха Грузії Ілії II.

При цьому вони заявили, що знають, що основною причиною візиту Ілії ІІ є переговри із главою Російської православної церкви Кірілом щодо церкви в Абхазії.

«Думаємо, що цього (відновлення юрисдикції Грузинської церкви - Ред.) не станеться, оскільки абхазам доведеться співати осанну президенту Грузії Міхаїлу Саакашвілі. До того ж Росія ніколи ще не віддавала того, що вже є в неї в руках», - заявили представники УНСО.

Нагадаємо, представники українських націоналістичних організацій, утому числі УНСО, пікетують посольство Російської Федерації в Україні у зв’зку із приїздом до України Московського Патріарха Кіріла. Він прилітає сьогодні із триденним візитом.

У свою чергу Католикос-патріарх Грузії Ілія II прибув до України з шестиденним візитом напередодні.

Зазначимо, що раніше Патріарх Ілія ІІ заявляв, що Абхазія завжди була невід'ємною частиною Грузії, а абхази - духовні діти Грузинської церкви, про що свідчать письмові джерела та зведені там храми.

Раніше глава прес-служби Патріархії повідомив, що на запланованій між Патріархом Грузії і Патріархом Московським і всієї Русі зустрічі в Києві буде обговорено питання відвідання главою грузинської церкви Абхазії.

За його словами, також будуть обговорені церковні процеси в Абхазії і відновлення в Абхазії і Цхінвальському регіоні юрисдикції Грузинської православної церкви та здійснення релігійної місії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.