НОВИНИ

Тюремщики стверджують, що в печінці Луценка жодних вірусів не виявлено

Для уточнення діагнозу екс-міністра МВС Юрія Луценка, який утримується під вартою в СІЗО, проведено додаткові клініко-лабораторні обстеження. Про це повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України

Зокрема, за результатами аналізу крові, дослідженої двома провідними клініко-діагностичними лабораторіями Києва, вірусного ураження печінки у Луценка не виявлено.

Згідно з повідомленням, «стан здоров'я Луценка перебуває під постійним динамічним наглядом медичних працівників Київського слідчого ізолятора».

Як повідомлялось, 22 липня, Луценка конвоювали з СІЗО №13 в одну з елітних клінік столиці для обстеження на гепатит (загальна назва запальних захворювань печінки). Втім, діагноз не підтвердився. В клініці екс-міністру були зроблені «печінкові проби», які показали: гепатиту немає, але є загострення панкреатиту (запалення підшлункової залози).

Нагадаємо, 21 липня Державна пенітенціарна служба відправила кров Луценка на аналіз у клініко-діагностичну лабораторію, а також 22 липня провели ультразвукове обстеження органів черевної порожнини Луценка.

19 липня Луценко заявив, що медики підозрюють, що він хворий на гепатит. Однак Пенітенціарна служба у той же день спростувала цю інформацію.

Дружина Луценка 15 липня заявила, що лікарів нажахав стан здоров'я її чоловіка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.