НОВИНИ

Ющенко судитиметься з Омельченком за «Український дім» і «Арсенал»

Заяви екс-мера Києва Олександра Омельченка із звинуваченнями на адресу Віктора Ющенка в інтерв’ю «Дзеркалу тижня» не відповідають дійсності і будуть оскаржені в судовому порядку. Про це заявила прес-секретар Ющенка Ірина Ванникова, повідомили Тижню у прес-службі «Нашої України».

«Неправдиві звинувачення Омельченка є черговою спробою інформаційного кілерства проти В.Ющенка. Очевидно, виконавці цієї диверсії в такий спосіб намагаються не допустити відновлення довіри громадян до Віктора Ющенка і партії «Наша Україна» незадовго до нових парламентських виборів», - прокоментувала Ванникова заяви Омельченка про те, що за сприяння Ющенка були передані у довгострокову оренду його братові Петру «Український Дім», ВДНГ та «Арсенал».

Вона зазначила, що передача в оренду приміщення «Українського Дому» та інших згаданих установ є неможлива, оскільки це – державні об’єкти, які перебувають в прямому підпорядкуванні Державного управління справами Адміністрації Президента України.

Також Ванникова нагадала, що будинок на Грушевського, 9а, про який теж згадував Омельченко,  було збудовано під час керівництва мера Києва Олександра Омельченка ще до того, як Віктор Ющенко став Президентом.

«Саме через протести киян проти 22-поверхової забудови в історичному центрі столиці, Президент В.Ющенко доручив правоохоронним органам провести перевірку законності цього будівництва. Однак в той час, Генпрокуратура виступила на захист забудовника», - додала Ванникова.

Нагадаємо, в інтерв'ю ZN.UA колишній мер Києва Олександр Омельченко розповів, що третій президент України Віктор Ющенко віддав своєму братові – Петру Ющенку – в оренду на 49 років будівлю «Українського дому» на Європейській площі в Києві. «Музей Леніна («Український дім» – Ред.) брат Ющенка взяв в оренду на 49 років. Це просто немислимо! ВДНГ зробили дочірнім підприємством Українського дому, – землі виставки теж сподобалися президентові. Про це треба говорити зараз!» – заявив Омельченко.

Пізніше, керівництво Національного центру «Український дім», розташованого у Києві на Європейській площі, заявило, що будівлю не передавали в оренду на 49 років брату екс-президента Віктора Ющенка Петру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.