НОВИНИ

Фанати судді Кірєєва з відрами поп-корну у дворі суду стверджують, що прийшли у цирк

У дворі Печерського районного суду Києва проходить нечисленна акція прихильників головуючого в «газовій справі» судді Родіона Кірєєва на підтримку «чесного суду».

Зокрема, 10 осіб у чорно футболках в написом «Тимошенко - до відповідальності» сіли на на розкладні стільчики з відерцями поп-корну.

Один з учасників флеш-мобу Руслан Бондарук пояснив, що «ми знаходимося в цирку і спостерігаємо цей цирк», маючи на увазі те, що відбувається в залі засідання Печерського суду, де у вівторок продовжується розгляд справи екс-прем'єр-міністра, лідера Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

Як повідомлялось, 26 липня Тимошенко відмовилася від послуг своїх захисників у справі Олександра Плахотнюка й Миколи Сірого, оскільки суддя надав їм лише 3 дні для ознайомлення з матеріалами справи проти неї, тим самим унеможлививши якісний захист.

Нагадаємо, 11 липня Тимошенко відмовилася від послуг свого захисника у цій справі Миколи Титаренка. Тоді вона наголосила, що до такого рішення її змусив суд, постійно відмовляючи її захиснику надати час для ознайомлення з матеріалами справи та вироблення лінії захисту.

Пізніше вона заявила про намір залучити ще 4 захисників, крім депутата Верховної Ради від фракції «Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина» Сергія Власенка, що захищав також її інтереси в суді. 18 липня суд відсторонив Власенка від захисту Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.