НОВИНИ

Тимошенко відмовилась від адвокатів

Колишній прем'єр-міністр, лідер партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко відмовилася від послуг своїх захисників у справі щодо газових контрактів Олександра Плахотнюка й Миколи Сірого.

Відповідну заяву Тимошенко подала в канцелярію суду, і її зачитав головуючий суддя Родіон Кірєєв.

У ній екс-прем'єр зазначає, що суддя надав Плахотнюку й Сірому лише 3 дні для ознайомлення з матеріалами справи проти неї, тим самим унеможлививши якісний захист ними її інтересів.

На думку Тимошенко, суддя навмисне не надав захисникам достатню кількість часу, щоб позбавити її права на якісний захист.

Нагадаємо, 11 липня Тимошенко відмовилася від послуг свого захисника у цій справі Миколи Титаренка. Тоді вона наголосила, що до такого рішення її змусив суд, постійно відмовляючи її захиснику надати час для ознайомлення з матеріалами справи та вироблення лінії захисту.

Пізніше вона заявила про намір залучити ще 4 захисників, крім депутата Верховної Ради від фракції «Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина» Сергія Власенка, що захищав також її інтереси в суді. 18 липня суд відсторонив Власенка від захисту Тимошенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.