НОВИНИ

Тимошенко не відмовиться від Твіттера у суді

Юлія Тимошенко заявила, що вона не відмовиться використання соцмережі Twitter на догоду Генпрокуратурі і судді. Про це вона заявила під Печерським судом 26 липня.

«Якщо вони вчора долучили мій Twitter до матеріалів справи, це означає, що в них нічого не має, крім записів у моєму Twitter. Але вони помиляються, якщо вони думають, що я припиню спілкування в Інтернеті», - заявила політик.

Також, за її словами, те, що відбувається в суді відносно Макаренка, Діденка, Шепітька та інших апріорі «є катуванням, а не судом».

«Це не суд , це не судді це не кримінальна справа. Більше того, ця влада – це суцільна профанація», - наголосила Тимошенко.

На сьогоднішнє засідання суду, крім депутатів БЮТ, після тривалої перерви прийшла «регіоналка» Інна Богословська.

За словами Богословської, вона тут, бо комісія Верховної Ради ухвалила рішення, що на кожному засіданні суду має бути її представник.

Як повідомлялось, 25 липня державне обвинувачення подало суду клопотання про зауваження Юлії Тимошенко за неприпустиме висловлювання в інтернеті.

Зокрема після того, як суддя Родіон Кірєєв знову зробив зауваження Тимошенко за неповагу до суду в процесі, Фролова заявила: «Я прошу суд звернути увагу на те, що підсудна зневажливо висловлюється не тільки в залі суду, але й в мережі інтернет. Зокрема, в мікроблозі Твіттер».

«Я прошу долучити до матеріалів роздруківки з Твіттера, а крім того зробити їй зауваження і попередити про неможливість таких висловлювань в майбутньому», - зазначила Фролова.

Також серед циx матеріалів інтерв’ю прихильників Тимошенко в електронних ЗМІ.

Згодом суддя Кірєєв долучив до матеріалів «газової» справи дописи Тимошенко у Твіттер.

Тимошенко веде особисто Твіттер з лютого цього року. Вона також робить свої записи безпосередньо з зали суду.

Нагадаємо, захист Тимошенко має намір передати роздруківку аудіозаписи промови судді Печерського райсуду Родіона Кірєєва під час його пояснення вини підсудної, на кафедри логіки провідних університетів України. Крім того, можливо захист звернеться також до міжнародних університетів інших країнах з проханням «розкласти з позиції формальної логіки те, що було роз'яснено на засіданні, коли суддя розповідав в чому ж обвинувачено Тимошенко».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.