НОВИНИ

Зустріч Януковича з Мєдвєдєвим відклали до осені

П’яте засідання російсько-української міждержавної комісії під керівництвом президентів України і Росії Віктора Януковича і Дмітрія Мєдвєдєва найімовірніше пройде восени поточного року. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на джерело в дипломатичних кругах.

«Ніяких підготовчих робіт до цієї зустрічі ще не ведуться, а значить - в липні її не буде. Що стосується серпня, то це сезон відпусток, тому, найвірогідніше, зустріч вже пройде восени», - розповів співрозмовник агентства.

Як відомо, раніше сторони повідомляли про намір провести влітку 2011 року 5 засідання російсько-української міждержавної комісії на території України. Остання на даний момент зустріч президентів України і РФ відбулася в квітні поточного року.

Очікувалося, що лідери двох країн можуть зустрітися 31 липня в Севастополі і спільно прийняти військовий парад в день ВМФ Росії, проте на минулому тижні прес-секретар Мєдвєдєва Наталія Тімакова повідомила, що «дата зустрічі президентів Росії і України поки не визначена і узгоджується по дипломатичних каналах».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.