НОВИНИ

Як бійці «Грифону» виводять депутатів з Печерського суду

Відео бійки між депутатами Верховної Ради від фракції «Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина» і працівниками спецпідрозділу «Грифон» 25 липня у Печерському суді з’явилося в мережі Інтернет.

За словами прес-секретаря Юлії Тимошенко Марини Сороки, щоб зняти це відео «довелося по лавках скакати, щоб під кулаки грифоновців не потрапити».

Як повідомлялось, у понеділок Печерський райсуд, що розглядає кримінальну справу колишнього прем'єр-міністра, лідера партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлії Тимошенко, вивів із залу суду Юрія Прокопчука. Таке рішення суд прийняв у зв'язку з вигуками депутата на адресу суду. Прокопчук відмовився залишити зал суду, і почалася бійка між співробітниками міліції, у тому числі спецпідрозділу "Грифон", і депутатами Ради. У ході бійки як депутати, так і співробітники міліції наносили один одному удари. Пізніше Прокопчук продемонстрував журналістам свою закривавлену руку.

В результаті, Прокопчук просить прокуратуру Шевченківського району Києва порушити кримінальну справу проти співробітників спецпідрозділу МВС «Грифон» за нанесення тілесних ушкоджень у залі засідання Печерського районного суду Києва 25 липня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.