НОВИНИ

Російський опозиціонер побачив у режимі Януковича риси Путіна

Судові процеси над Тимошенко і Луценком - це суто політичне переслідування представників опозиції, яке почалось одразу після приходу Януковича до влади. Про це в інтерв’ю УНІАН заявив російський опозиціонер, голова російського громадського об’єднання «Демократичний вибір», співголова незареєстрованої «Партії народної свободи» (ПАРНАС) Володимир Мілов.

«Це все вписується в ланцюжок переслідування опозиціонерів у різних пострадянських країнах, де діють авторитарні й напівавторитарні режими. Білорусь, Азербайджан, Росія - сценарій скрізь схожий», - зауважив Мілов, повідомляє прес-служба «Народної самооборони».

За його словами, «такого роду політичні процеси - це ганебне явище».

«Я не чекав, що з приходом Януковича це почнеться так швидко і набуде таких жорстких форм», - наголосив російський опозиціонер.

«Авторитарна влада, яка хоче придушити опозицію, піде настільки далеко, наскільки їй дозволить ситуація. Вона різними інструментами її тестує», - зазначив Мілов.

«Головне питання - чи буде опір, масовий протест громадськості, який може примусити їх піти назад. А якщо ніхто не примусить - посадять, залякають, виключать з політичної діяльності. Ми це все вже проходили багато разів. Усе залежить від суспільства», - вважає російський опозиціонер.

Мілов також додав, що в Росії «багато політв’язнів, маса прикладів такого роду замовних процесів».

«Чим сильніше суспільство виступить проти такого роду дій - тим більше шансів зупинити авторитарну владу. Якщо промовчати - сидітимуть, як сидять у нас у Росії», - резюмував представник російської опозиції.

Нагадаємо, нещодавно представники міжнародних громадських організацій закликають президента України Віктора Януковича припинити переслідувати своїх політичних опонентів.

Разом з тим зазначимо, що правозахисні організації констатують, що рівень неповаги до прав і свобод людини з боку влади в Україні невпинно зростає та набуває загрозливих ознак цілеспрямованої політики тиску на народ в інтересах певних політичних та олігархічних кіл.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.