НОВИНИ

Жінка, що потрапила під обвал на пляжі у Криму, померла у лікарні

У районі курортного селища Миколаївка в результаті обвалу загинула 31-річна туристка з Волинської області.

Вона потрапила під обвал грунту обсягом три кубометри, який зійшов з 7-метрової висоти.

Це сталося на тому ж дикому пляжі неподалік від баз відпочинку «Дельфін» і «Якір», де в серпні минулого року загинули чоловік і жінка з Росії.

Жінка отримала переломи ніг, однак із пляжу її вивозили живою. Пізніше вона померла в реанімації 6-ї міськлікарні Сімферополя від травматичного токсикозу.

Помічник начальника Головного управління МНС в АРК Володимир Іванов заявляє, що на цьому пляжі не можна перебувати взагалі, оскільки при обвалі у цьомуу місці грунт доходить до самого моря.

Іванов зазначає, що на цьому пляжі висить табличка, де написано про загрозу обвалу. Однак, скаржиться він, на неї мало хто зважає.

«Як правило, зсув сходить, коли довгий час ідуть дощі, а потім стає сухо. Розпізнати небезпечну ділянку можна по тріщинах, хоча обвалитися може як відразу, так і через рік », - пояснює Іванов. За його словами, у Криму щороку під обвалом гине від одного до двох осіб.

У МНС пояснюють, що найчастіше обвали відбуваються в західному Криму. «Це стосується диких, не закріплених за місцевою владою пляжах Фіоленту, Ласпі, селищ Орловка, Андріївка і Кача», - розповідає співробітниця МНС Севастополя Анастасія Четуєва.

Вище Севастопольського району - ще дві зони ризику: ділянка берега від селища Миколаївка до Сакського району і селище Оленівка Чорноморського району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.