НОВИНИ

Замісь Цушка Соцпартію очолить Рудьковський?

Глава Антимонопольного комітету Василь Цушко має намір піти у відставку з поста голови Соцпартії. При цьому він запропонував трьох кандидатів на цю посаду.

Як повідомляє «КоммерсантЪ-Украина» у публікації «Василий Цушко проявил исполнительность», серед кандидатів на посаду голови Соцпартії Цушко виділив колишнього міністра транспорту Миколу Рудьковського, висунення якого нібито вже погоджено з керівництвом Партії регіонів.

"Бажання стати лідером проявив Микола Рудьковський. Він відкрито заявив про свої амбіції, підкріпивши їх словами про те, що вже обговорив своє висунення, як він сказав, «з папою римським». Ми розуміємо, на якому високому рівні укладена ця домовленість, але ми також розуміємо і те, що домовленості з державними чиновниками партії влади не можуть бути для нас серйозним аргументом", - заявив глава київської обласної організації СПУ Василь Сильченко.

Видання зазначає, що обговорення з главою держави кандидатів на посаду голови СПУ стає традицією. У травні 2010 року тодішній міністр економіки Василь Цушко погодив своє висунення з Віктором Януковичем, про що відкрито заявив членам політради.

Очолити Соцпартію можуть також почесний голова СПУ Олександр Мороз та екс-глава Фонду держмайна (2005-2008) Валентина Семенюк-Самсоненко.

Джерела газетизазначають, що останні кілька місяців Олександр Мороз також зондував грунт на предмет свого повернення на пост глави СПУ.

А от Семенюк-Самсоненко заявила: "У мене немає жодних амбіцій. Є тільки біль за партію, і більше нічого, бо я створювала партію в 91-му".

За її словами Цушко вже написав заявиу про звільнення. "Василь Петрович написав заяву про звільнення. Він сказав, що, перебуваючи на державній службі, не може суміщати її з партійною діяльністю. Ми розглянули заяву (на розширеному засіданні політвиконкому партії в минулі вихідні – Ред.) і вирішили винести його на обговорення з'їзду партії, який відбудеться 31 липня", - повідомила Семенюк-Самсоненко.

Вчора низка ЗМІ з посиланням на джерела в СПУ повідомили, що справжньою причиною відставки є поганий стан здоров'я лідера партії.

Однак сам Цушко спростував цю інформацію. "Я написав заяву про відставку, а якесь чмо із Соціалістичної партії говорить, що Цушко зробив це за станом здоров'я, у мене здоров'я трохи краще, ніж у цих чмирів, які дають таку інформацію! Я написав заяву просто тому, що не можу суміщати і там, і там. Я буду працювати на держслужбі ", - заявив він.

Василь Цушко очолив Соціалістичну партію рівно рік тому. На цей пост його рекомендував нинішній почесний голова СПУ Олександр Мороз, який беззмінно очолював партію протягом 19 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.