НОВИНИ

На честь приїзду Януковича, севастопольців змусили липнути до асфальту

В Інтернеті з'явилося відео, де видно як жителі Севастополя на площі імені Ушакова в буквальному сенсі цього слова прилипають до асфальту.

Можливо, термінова укладання нового покриття в центрі міста пов'язана з тим, що на засіданні міської ради Севастополя озвучено інформацію про можливий приїзд до Севастополя 31 липня на святкування Дня ВМФ РФ президентів України Віктора Януковича та Росії Дмитра Медведєва.

У зв'язку з цим місцева влада почала поспіхом наводити у місті порядок. Зокрема, ремонтувати дороги.

На відео, яке в мережі розміщено користувачем ipcsevastopol, видно, що до нового дорожного покриття, укладеного в авральному порядку, прилипає кожен, хто ним пересувається.

Як стверджують користувачі мережі, що коментували це відео, «прилипання» зумовлене порушенням технології укладання асфальту. Також, «прилипання» може бути зумовлене заливкою поверхні дорожного полотна бітумної мастикою, на основі смоли. Після цього потрібно укладати сам асфальт. Проте, комунальні служби міста не встановили розпізнавальні знаки, які б інформували про неготовність дороги до експлуатації, і не передбачили місце переходу людей через дорогу.

Цікаво, що зйомка здійснювалася саме на пішохідному переході.

Як повідомлялось, нещодавно, голова Севастопольської міської держадміністрації Володимир Яцуба закликав місцевих чиновників цінувати особливе ставлення президента і уряду до міста, що виявляється у виділенні дотацій з держбюджету, а також фінансуванні соціально-економічного розвитку міста.

Нагадаємо, Яцуба очолив Севастопольську міську державну адміністрацію на початку червня.

Зазначимо, що найдотаційнішим містом України стала Макіївка. У 2011 році вона мала отримати з державного бюджету майже 194,1 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.