НОВИНИ

Кірєєв вважає себе неупередженим суддею

Суддя Печерського районного суду Києва Родіон Кірєєв в черговий раз відмовив захисту екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко у відведенні суду. Відповідне рішення він оголосив після перерви.

Суддя Кірєєв заявив, що дії захисту направлені на затягування процесу.

На думку судді, у його діях відсутні будь-які підстави, які свідчать про упередженість суду, про що раніше заявляли захисники Тимошенко.

Раніше адвокат Тимошенко Микола Сірий вніс клопотання про відвід головуючого у "газовій справі" судді Родіона Кірєєва.

У клопотанні захисник вказав, що просить відводу судді у зв'язку з тим, що суд на минулому засіданні не сформулював чітко, в чому полягає склад злочину обвинуваченої у справі.

"Є розмиті твердження, абстрактні припущення, немає чітко сформульованого події та обставин злочину", - процитував своє клопотання Сірий.

За його словами, у зв'язку з цим продовження розгляду справи неможливо і провадження у кримінальній справі має бути закрито.

"Відмовляючи в задоволенні клопотання про закриття кримінальної справи, суддя Родіон Кірєєв грубо порушує законодавство. Вважаю, дії судді Кірєєва свідчать про упередженість і викликають сумніви в його об'єктивності", - зазначив адвокат.

У перерві Сірий заявив журналістам, що сам не розуміє аргументації суду.

«Суд відхилив (клопотання щодо закриття справи – Ред.) і, скажу чесно, я не зрозумів аргументацій суду. Їх було багато і вони були дуже швидко прочитані. Я можу тільки сказати , що у кримінально-процесуальному кодексі відсутня будь-яка аргументація для такого рішення», - заявив він.

Станом на 15:20 Кірєєв намагається перевести процес у стадію дослідження доказів, в той час як адвокат Тимошенко Олександр Плахотнюк заявляє заперечення на дії головуючого.

Він мотивує це тим, що Кірєєв відмовився у п'ятницю перенести засідання на вівторок, через що Плахотнюк зранку до обіду понеділка не зміг взяти участь у засіданні по справі Тимошенко через участь у іншому процесі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.