НОВИНИ

Норвезький терорист вважає Чорнобильську аварію антимарксистським терактом

Норвезький терорист у своєму маніфесті, який складається з 1500 сторінок, вважає, що Чорнобильська аварія була організована українським націоналістичним військовим осередком.

Так, у маніфесті під назвою «Європейська декларація незалежності» Андерс Брейвік задається питанням, чи не був Чорнобиль «найбільш успішним антимарксистським ударом в історії».

«Багато політичних аналітиків вважають, що Чорнобиль був одним з двох важливих факторів (Чорнобиль+Афганістан), які зламали хребет Радянському Союзу. Це напевно правда, принаймні це внесло свою лепту в падіння цього марксистського терористичного режиму», - пише Брейвік.

«Але, що якщо це не був нещасний випадок, а скоріше дії українського націоналістичного військового осередку, які вдало провели план?» – спитав він, назвавши цих людей «хоробрими анти-марксистами», які знали, якої шкоди СРСР завдасть аварія.

«Не зважаючи на те, що цей сценарій схожий на надуманий, тим не менше не можна остаточно виключати цю можливість», – написав він і додав, що визнання такої «військової поразки» суперечило б інтересам СРСР, як і не було інтересу «збройному українському націоналістичному руху брати на себе відповідальність».

На думку Брейвіка, «взяття відповідальності за таку атаку в результатів спонукало б радянських тиранів повністю знищити всіх українських націоналістів та патріотів».

«Скільки мільйонів СРСР знищили: 40-60 мільйонів? І скільки б ще знищив, якби не ці сміливі українські націоналісти?» – запитав норвезький терорист.

Між тим, цим своїм маніфестом він обумовлює загрозу мусульман для Європи.

«Чи можна морально виправдати атаку такого рівня, щоб зупинити геноцид, який відбувається, щоб знищити все європейське?» – питає він.

Так, Брейвік зазначив щодо кількості людей, які постраждали від мусульман - «зрозуміло, що ці цифри будуть еквівалентні 10-50 Чорнобилям».

Як повідомлялося, в інтернет-маніфесті, частина якого написана у формі щоденника, йдеться, що він хотів би познайомитися з Папою Римським і Владіміром Путіним

Нагадаємо, 22 липня в Осло біля урядових будівель пролунав потужний вибух. Згодом стало відомо, що невідомий відкрив стрілянину у молодіжному таборі на острові поблизу Осло. Загалом загинуло 97 осіб.

Брейвік заявив поліцейським, що у нього не було спільників.

Існує ймовірність того, що Брейвік підтримував контакти з представниками правоекстремістських угруповань у Німеччині. Правоохоронні органи ФРН перевіряють ці припущення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.