НОВИНИ

Адвокат хоче, щоб Діденка судили окремо

Адвокат колишнього першого заступника голови правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Ігоря Діденка Ігор Степанов просить Печерський районний суд Києва виділити справу його підзахисного в окреме судове провадження.

Відповідне клопотання Степанов озвучив у ході засідання суду.

«З метою повного, всебічного й швидкого розгляду справи, керуючись вимогами статті 26 Кримінально-процесуального кодексу (об'єднання й виділення справ), я прошу суд виділити справу Ігоря Діденка в окреме провадження для судового розгляду», - зазначив він.

Представник прокуратури заявив, що не бачить перешкод для задоволення відповідного клопотання.

Суд вийшов у дорадчу кімнату для ухвалення рішення щодо заявленого клопотання.

Нагадаємо, Діденка було затримано 9 липня 2010 року у рамках розслідування кримінальної справи про спричинення шкодиУкраїні за наслідками розгляду позову “РосУкрЕнерго” до "Нафтогазу" в Стокгольмському арбітражі.

Зараз він проходить у справі про розтрату в 2009 році 11 млрд куб. м газу, що належав компанії «РосУкрЕнерго» (Швейцарія), обвинувачення за якою було пред'явлено також екс-голові Державної митної служби Анатолію Макаренку, заступникові начальника відділу Київської регіональної митниці Тарасу Шепітьку.

5 липня Апеляційний суд міста Києва звільнив з-під варти екс-голови Державної митної служби Анатолія Макаренка та екс-начальника відділу Київської регіональної митниці Тараса Шепітька.

Водночас суд відмовив захисту колишнього першого заступника голови НАК «Нафтогаз України» Ігоря Діденка у зміні йому запобіжного заходу.

Дана справа об’єднана в одне провадження разом із кримінальною справою, яку було порушено за аналогічні злочини щодо Макаренка.

У даній справі, крім Діденка та Макаренка, звинувачення були пред'явлені й іншим посадовцям, які працювали з ними – Шепітьку, Сергію Гарячому, Олександру Конєву, Олегу Борділовському.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.