НОВИНИ

Янукович віддав під міст Кирпи півгектара Ботанічного саду

Президент Віктор Янукович скоротив територію Національного ботанічного саду ім. Миколи Гришка в Києві на 0,5 га для будівництва Дарницького залізнично-автомобільного мостового переходу через Дніпро. Про це сказано в указі №773 від 25 липня.

«Змінити межі Національного ботанічного саду імені М.М.Гришка Національної академії наук України шляхом зменшення його території на 0,5 гектара», - йдеться в указі.

Крім того, президент доручив Кабінету Міністрів забезпечити протягом 6 місяців вилучення в ботсаду 0,5 га землі для будівництва Дарницького мосту (з підходами) на залізничній ділянці «Київ-Московський – Дарниця».

Нагадаємо, у червні Кабмін збільшив фінансування будівництва Дарницького мосту в Києві на 36%, або на 390 млн гривень до 1 472,87 млн гривень у 2011 році.

Станом на липень на об'єкті ведеться будівництво автомобільного з'їзду з мосту у бік Наддніпрянського шосе для руху на правий берег, повністю добудувати міст планують до вересня 2011 року.

27 травня відкрили заїзд на Дарницький міст із боку мосту Патона для руху на лівий берег.

31 березня відкрили автомобільний рух Дарницьким мостом з правого берега Дніпра (Наддніпрянське шосе) на лівий, а в грудні 2010 - з лівого берега Дніпра на правий у бік моста Патона.

Залізничне сполучення на мосту було відкрито у вересні 2010 року.

Будівництво мосту почалося у 2004 році, проектом передбачено загальну довжину мосту 1 066 м, 2 залізничні колії, 6 смуг руху автомобільного транспорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.