НОВИНИ

Азаров подумує над продажем овочів через інтернет

Прем'єр-міністр Микола Азаров пообіцяв, що у 2011-2012 роках значна частина країни буде покрита мережею ринків і овочесховищ. Про це він заявив під час відвідування оптового ринку сільськогосподарської продукції "Столичний" у понеділок у Києві.

"Значна частина України в 2011-2012 роках буде покрита мережею оптових ринків та овочесховищ", - заявив Азаров.

Прем'єр підкреслив, що Україна знаходиться на початковому шляху створення цивілізованого ринку сільськогосподарської торгівлі, зазначивши, що ринок "Столичний" є хорошим прикладом такої торгівлі.

"Приїжджайте всі на ринок "Столичний". Тут капуста по 80 копійок, картопля молода по 3 гривні, а огірки по гривні", - зазначив він.

Прем'єр подав ідею інтернет торгівлі на цьому ринку. "Я думаю, що тут повинна працювати ще й інтернет торгівля", - зазначив він.

Нагадаємо, перша черга оптово-роздрібного ринку сільськогосподарської продукції "Столичний" у Києві розпочала свою роботу у середині липня.

Як зазначив виконавчий директор Центру соціально-економічних досліджень «CASEУкраїна» Дмитро Боярчук у черговому номері «Українського тижня», останнім часом різниця між індексом споживчих цін (ІСЦ) за даними Держкомстату та реальною динамікою вартості товарів і послуг в Україні вражає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.