НОВИНИ

Омельченко вважає витрачання мільярдів на реконструкцію "Олімпійського" абсурдом

Колишній мер Києва Олександр Омельченко назвав три помилки під час забудови столиці за час його керівництва Києвом. Про це він заявив в інтерв’ю виданню «Дзеркало тижня».

Так, Омельченко вважає своїми помилками НСК «Олімпійський», житловий будинок на Грушевського, 9а, а також будинок за адресою вулиця Пушкінська, 7.

Щодо «Олімпійського» Омельченко зазначив: «Це не моя і не архітекторів помилка - це помилка часу. Коли ми затверджували реконструкцію стадіону та будівництво біля нього, це був 2000 рік. Євро нікому й не снилося. Тому стандарти проектування і будівництва були вітчизняні. Сьогодні будують за новими європейськими стандартами».

Відповідаючи на питання про «дар передбачення у стратегічно мислячого державного чиновника», екс-мер сказав: «Ну, якщо у Суркісів його не виявилося ... До того ж вони на той момент ні з Кучмою, ні зі мною не контактували».

«Розвивати стадіони в ім'я разового чемпіонату за бюджетні гроші це абсурд! При тому, що ми бідна і хвора країна. Ніякі туристи і сувеніри не покриють цих мільярдних витрат. Єдина користь - дороги. Все інше - надумані фантазії», - зазначив він.

Будівництво об’єкту на Пушкінській, 7, Омельченко назвав справжнім скандалом.

«Мене, правда, в цьому контексті ніхто не згадує - будівництво розпочалося після мене. Але дозвіл же Київрада давала при мені. Я про це ще не казав. Однак зобов’язаний сказати правду, щоб остаточно поставити хрест на цьому ганебному об’єкті», - заявив колишній мер столиці.

Нагадаємо, 25 травня уряд затвердив загальну вартість реконструкції НСК «Олімпійський» на рівні 4 млрд 590 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.