НОВИНИ

Омельченко розказав, як Ющенко робив бізнес на нерухомості Києва

Третій президент України Віктор Ющенко віддав своєму братові – Петру Ющенку – в оренду на 49 років будівлю «Українського дому» на Європейській площі в Києві. Про це в інтерв'ю ZN.UA розповів колишній мер Києва Олександр Омельченко.

«Музей Леніна («Український дім» – Ред.) брат Ющенка взяв в оренду на 49 років. Це просто немислимо! ВДНГ зробили дочірнім підприємством Українського дому, – землі виставки теж сподобалися президентові. Про це треба говорити зараз!» – заявив Омельченко.

«Знаєте, я не рватиму на собі волосся й не ганитиму свої десять років. Я вважаю, що ми зробили багато добра для міста, – скільки нових будинків, храмів ми відновили й побудували... Ми були сильною владою у столиці. Ми були незалежними. Ні в мене в заступниках, ні в Київраді олігархів ще не було. Усі були в міру забезпечені й цілеспрямовані. І ми могли сказати президентові негрубо, а впівголоса – «ні». І він це сприймав. Прем’єри телефонували й радилися. Міністри – просили. Якщо ми в чомусь помилилися, то тільки в тому, що робили.

А що було потім? «Мистецький Арсенал» Ющенко собі привласнив, хоча указ Кучми щодо цього був ще 2003 року. Брати Ющенко побачили в цій справі великий бізнес. Бізнес вийшов, а «Арсенал»... «Український дім» теж дістався його родині», – зазначив Омельченко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.