НОВИНИ

Рівненські депутати виступили проти політичних переслідувань і пенсійної реформи

У Рівненській обласній раді фракції «Наша Україна», БЮТ та «Свобода» спільно ухвалили звернення щодо неприпустимості політичних переслідувань, спрямованих проти опозиційних діячів. Про це повідомляє прес-служба «Нашої України».

За словами голова фракції «Нашої України» в обласній раді, члена політради партії Олексія Кособуцького, це не єдине рішення, яке у 22 липня об’єднало три опозиційні фракції.

Так само одностайно депутати проголосували за звернення до президента з вимогою ветувати законопроект про пенсійну реформу як такий, що перекладає вирішення проблем олігархічної економіки на плечі широких верств українського населення.

Крім того, наголосив Кособуцький, цей законопроект був прийнятий з численними регламентними порушеннями та грубо порушує Конституцію України.

Нагадаємо, урядовий законопроект про пенсійну реформу був ухвалений у другому читанні близько 01.30 у ніч з 7 на 8 липня.

Із проханням ветувати ухвалений закон до президента також звернулася Івано-Франківська міська рада.

А представники міжнародних громадських організацій днями закликали президента Януковича припинити переслідувати своїх політичних опонентів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.