НОВИНИ

Ремонт одного кілометру доріг у Києві коштує близько 66 тисяч гривень

Служба автомобільних доріг Київщини уклала угоду на суму 106,28 млн грн на послуги з експлуатаційного утримання та поточного ремонту доріг загального користування в області довжиною 8569,5 км. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Таку угоду було укладено за результатами тендеру, що відбувся 16 липня.

Переможцем тендеру стало ДП «Київське обласне дорожнє управління» ДАК «Автодор».

Це вже другий цього року тендер на утримання доріг Київської області. Перший відбувся в лютому і коштував 458,00 млн грн.

Таким чином загальна вартість поточного ремонту доріг Київської області склала 564,28 млн грн в рік, а вартість утримання одного кілометру досягла 65,85 тис грн.

Додатково Служба автомобільних доріг у Київській області замовила ДП «ШРБУ №100» ДАК «Автодор» капітальний ремонт під’їзду до м. Ірпіня, км 10+320 – км 12+000 (вулиці Карла Маркса, Північна, Степанівська та Садова) за 28,14 млн грн.

Нагадаємо, глава Держагентства автомобільних доріг "Укравтодор" Володимир Демішкан нещодавно заявив, що у неефективному освоєнні коштів, виділених державою на будівництво доріг, винна не місцева влада, а недосконала система держзакупівель.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.