НОВИНИ

Тимошенко пояснила, що хутра в її компанії купували на подарунки працівникам

Екс-прем’єр Юлія Тимошенко заявляє, що кредитна картка, про яку говорив в.о. генпрокурора Ренат Кузьмін, була корпоративною карткою, а не її особистою. Про це вона заявила під час перерви в сьогоднішньому засіданні суду.

«Цією карткою користувалася компанія і її співробітники. У відрядження направлялися цілі групи, які, звичайно, користувалися корпоративним рахунком, оплачуючи свої витрати», - розповіла вона.

"Але в будь-якому разі мені не зрозуміло, чому вони пішли в події 1996 року і чи можна тоді говорити, що вони зараз не змогли знайти ніяких карток і рахунків", - додала вона.

На питання, чому з корпоративної картки розраховувалися за особисті речі, наприклад хутра, Тимошенко відповіла: "Слухайте, ми, як компанія, робили подарунки, які дарували від корпорації, у тому числі своїм працівникам, і очевидно, що ці рахунки ми теж оплачували корпоративною карткою".

Нагадаємо, раніше в.о. генерального прокурора Ренат Кузьмін заявив, що Генпрокуратура володіє інформацією про кредитну картку екс-прем'єра Тимошенко, з якої вона витратила понад 1 млн доларів на особисті потреби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.