НОВИНИ

Захисники Тимошенко готові піти на перерву на рік, щоб дати можливість сформулювати обвинувачення

Захисники екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко згодні піти на перерву в засіданні на рік, щоб дати можливість суду сформулювати суть звинувачень проти Тимошенко.

"Захист готова піти на перерву на день, на два, на місяць, на рік ... для того, щоб дати можливість суду, прокурорам знайти суть звинувачення ... ми готові чекати", - сказав адвокат Микола Сірий на засіданні Печерського райсуду Києва у п'ятницю.

Суд відхилив клопотання захисту Юлії Тимошенко щодо оголошення перерви в засіданні суду.

Тимошенко вже близько години вимагає від судді роз'яснити їй конкретні обставини її злочину. За її словами, їй незрозуміло в чому полягає її злочин.

У відповідь Кірєєв продовжує перечитувати їй резулятивну частину обвинувального висновку із обвинуваченнями щодо перевищення влади та службових повноважень.

Суддя кілька разів попереджав Тимошенко про те, що її висловлювання свідчать про неповагу до суду. "Шановна підсудна я нагадую, що вас вже двічі видаляли із зали судового засідання", - сказав суддя, попередивши про те, щоб в майбутньому зневага не повторювалася.

"Я стала на шлях виправлення", - пожартувала у відповідь Тимошенко.

Сторони поки не можуть знайти вихід з ситуації, головуючий суддя оголосив перерву на 15 хвилин. "Заспокойтеся, підсудна, я оголошую перерву на 15 хвилин", - оголосив Кірєєв.

Згідно з розпорядком роботи Печерського районного суду м. Києва, в п’ятницю установа працює з 8.00 до 15.45.

Судове засідання з розгляду справи Тимошенко розпочалося сьогодні, о 9 ранку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.