НОВИНИ

У Харкові у джерелі виявили збудник гепатиту

У джерелі на вулиці Тимурівців у Харкові виявлено збудник вірусу гепатиту А. Про це на прес-конференції заявила головний санітарний лікар міста Ірина Зубкова.

В інших джерелах Харкова, за її словами, вода відповідає санітарним нормам.

"Враховуючи те, що джерела - це підземні води, ми не можемо гарантувати, що після сильного дощу, який, приміром, був 4 липня, стан води не погіршиться", - заявила вона.

"Щоденно робити відбір води ми не можемо, перевірки проводяться щомісячно. Буває, що в одному місяці вода нормальна, а на наступний її показники можуть суттєво змінитися", - зазначила Зубкова.

Нагадаємо, на початку цього місяця компанія "Луганськвода" (Луганськ) і міська санітарно-епідеміологічна станція виявили забруднення питної води невстановленими хімічними речовинами в багатоквартирному будинку в місті Ровеньки Луганської області. Жителі будинку звернулися в місцевий водоканал зі скаргою на те, що водопровідна вода зафарбувалася в блакитний колір.

А 5 липня головний санітарний лікар міста Георгій Гусаков повідомив, що у Маріуполі у стічних водах комбінатів «Азовсталь» та ім. Ілліча виявлені дві культури холерного вібріона Ель-Тор, Огава та вірулентний штам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.