НОВИНИ

Суд заборонив закривати українську школу в Донецьку

Донецький апеляційний адміністративний суд остаточно заборонив закриття школи №111 міста Донецька. Про це повідомила прес-служба партії «Фронт змін».

За повідомленням прес-служби, у п’ятницю, 22 липня, за результатами розгляду апеляційної скарги Донецької міськради на ухвалу Ворошиловського райсуду м. Донецька від 27.05.2011, яким призупинено закриття школи.

«Суд зобов’язав міську владу підготувати школу до нового навчального року. Рішення суду оскарженню не підлягає», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, керівництво райвідділу освіти у Донецьку, погрожуючи звільненням вчителям школи №111, вимагають, щоб освітяни зібрали заяви від батьків про добровільне переведення дітей в інший навчальний заклад

30 травня Ворошиловський районний суд Донецька призупинив дію рішення Донецької міської ради від 15 квітня про ліквідацію Донецької загальноосвітньої школи №111.

13 липня Донецький апеляційний адміністративний суд зупинив закриття трьох шкіл у Макіївці. Суд скасував постанову Центрально-Міського районного суду Макіївки Донецької області від 2 червня 2011 року, якою було відмовлено в призупиненні рішення Макіївської міськради від 25 березня 2011 року про ліквідацію трьох україномовних шкіл №№ 3, 27, 100.

Як відомо, 15 квітня депутати Донецької міської ради на черговій сесії прийняли рішення закрити загальноосвітні школи № 111 з українською мовою навчання і № 121 з російською мовою навчання, а також школу № 154.

Загалом, у Донецькій області в 2011 році планується закриття 26 загальноосвітніх шкіл, або 2,5% загальної кількості.

У зв’язку з цим, на Донеччині відбулися ряд акцій протесту батьків учнів проти закриття україномовних шкіл.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.