НОВИНИ

Комуністам заборонили проводити агітацію в центрі Тернополя

Тернопільський адміністративний суд заборонив міському комітету Комуністичної партії розташовувати агітаційну палатку (намет) на Театральному майдані міста. Про це повідомила прес-служба Тернопільської міськради.

За повідомленням прес-служби, відповідний позов подав виконком міськради.

«В іншій частині позову, що стосувалася заборони проводити представництвом компартії масові зібрання та розміщувати агітаційні палатки в інших місцях Тернополя відмовили», – йдеться в повідомленні.

Як повідомляє УНІАН, 8 липня до міського голови надійшло звернення від першого секретаря Тернопільського організації КПУ щодо отримання дозволу на розміщення міським комітетом партії з липня 2011 по липень 2012 року агітаційного намету для проведення опитування жителів міста за програмою «Народний референдум». Розмістити його планували на Театральній площі міста Тернополя.

Оскільки у зверненні не було вказано дату, час початку і закінчення заходу, прізвища, імена, по-батькові організаторів, місце їх проживання і роботи, дозвіл на встановлення намету міська рада не надала. Попри це представники міського комітету Компартії розмістили агітаційний намет самовільно.

Зважаючи на порушення процедури організації масового заходу та проведення на Театральному майданні загальнодержавних заходів з нагоди 20-ї річниці Незалежності України та святкування Дня міста, чемпіонат Європи з водно-моторного спорту, а також для забезпечення громадського порядку в місті, виконком міської ради звернувся до суду з проханням встановити обмеження на проведення масових зібрань на Театральному майдані, а також заборонити міському комітету Комуністичної партії України розташовувати агітаційний намет на Театральному майдані міста та інших об’єктах загального користування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.