НОВИНИ

Кірєєв оголосив перерву, щоб знайти представника Нафтогазу

Захист Тимошенко просить оголосити перерву у судових засіданнях в зв'язку з закінченням робочого дня. Таку пропозицію озвучив на засіданні в п'ятницю адвокат Тимошенко Олександр Плахотнюк.

"А мене цікавить, де подівся представник цивільного позивача", - спитав Кірєєв.

"Я думаю, що відсутність цивільного позивача як раз і свідчить про те, що робочий день завершено", - сказав на це адвокат Тимошенко Микола Сірий.

У свою чергу представники державного обвинувачення заявили, що на даній стадії можна обійтися і без представника Нафтогазу і продовжити засідання.

У підсумку Кірєєв оголосив перерву на 15 хвилин, за які висловив сподівання, що за цей час знайдеться представник Нафтогазу.

Коли Кірєєв запитав Тимошенко, чи не заперечує вона проти проведення засідання без цивільного позивача, вона посміхнувшись відповіла: "Я залишаю це на розсуд суду. Немає різниці, є представник, чи немає – все вже вирішено в Адміністрації Президента".

Через кілька хвилин після оголошення перерви представник цивільного позивача з'явився. У залі його привітали оплесками.

Зазначимо, що у п'ятницю Печерський суд працює до 15:00.

Нагадаємо, сьогодні суд відмовив у задоволенні клопотання захисників Тимошенко про повернення кримінальної справи до Генеральної прокуратури для уточнення обвинувального висновку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.