НОВИНИ

Під час виборів президента США активно використовуватимуть інтернет-технології

Президентські вибори в США 2012 року будуть першими, де кандидати активно використовуватимуть найсучасніші інтернет технології. Таку думку виданню Rzeczpospolita висловив засновник Personal Democracy Forum і блогу tech President.сom Ендрю Расей.

«Вибори в 2012 будуть першими, в яких кандидати з обох партій будуть готові і охочі до вживання найбільш сучасних інтернет технологій для збору коштів на кампанію, звернень до виборців і переконування людей взяти участь у виборах», – зазначив Расей.

Також він зазначає, що Обома переміг не виключно завдяки інтернету та медіа, а ще й завдяки помилкам свого попередника та Джона Маккейна.

«Люди формують свої політичні погляди,спілкуючись. Саме тому інтернет настільки важливий. Моєму 82-літньому батьку відвідини 50 людей забрали б рік часу! Наразі він переконує всіх блискавично висилаючи по e-mail кліпи на YouTube», – додав Расей.

Як пише видання, 2012 рокуможна очікувати справжнього цунамі політичних кліпів створених виборцями.

Водночас як демократи, так і республіканці збільшують видатки на рекламу online.

«У виборах 2012 інтернет відіграє абсолютно ключову роль у визначенні,хто стане наступним президентом США»,– розповідає віце-президент медіа агентства Engage, яке спеціалізується на використанні медіа в політичних кампаніях, Джордано Рейнор.

Однак на перенесення самого процесу голосування в інтернеті, на думку експертів, варто зачекати. Зокрема, вони вказують на ризик перехоплення e-mail з голосами або можливість втручання хакерів.

«Мабуть, через інтернет за президента голосуватимуть аж онуки теперішніх політиків», – прогнозує Расей.

Нагадаємо, президент США Обама взяв участь у Twitter-конференції у середу, 6 липня. Спілкування Обами з народом в он-лайні відбулося в рамках передвиборчої кампанії 2012

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.