НОВИНИ

Мер Львова ухвалив вивішування жалобних стрічок на 9 травня

Міський голова Львова Андрій Садовий підписав ухвалу міськради щодо того, аби залишити без уваги протест прокуратури Львівської області щодо рішення міськради на 9 травня вивішувати Державні прапори з жалобними стрічками. Про це заявив Садовий у коментарі ZAXID.NET.

«Я маю час протягом 5 днів після пленарного засідання (щоб підписати рішення – ред.). Якщо вони вже минули – здається, так – тоді підписав», - зазначив міський голова.

Зазначимо, що у прокуратурі Львівської області запевняли, що як тільки рішення Львівської міської ради буде затверджене підписом мера, вони одразу ж звернуться з позовом до суду.

«Це – нормальний процес», - зазначив, у свою чергу, Садовий.

Нагадаємо, депутати Львівської міської ради 14 липня на сесії відхилили протест прокурора Львівської області від 25 червня цього року щодо ухвали Львівської міської ради №3629 від 24 червня 2010 року «Про використання державного прапора України у м. Львові», де передбачалось, що 9 травня у місті вивішуватимуть Державні прапори з жалобними стрічками.

«Я думаю, що дії будуть послідовні… Автоматично ми підемо з позовною заявою до суду», - зазначив прокурор міста Львова Андрій Стасів 15 липня, відповідаючи на запитання, якою буде реакція прокуратури Львівської області на рішення Львівської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.