НОВИНИ

Захист Тимошенко вимагає, щоб ГПУ виправила «дурниці» в обвинувачені

Адвокат Олександр Плахотнюк заявляє про невідповідність оголошеного обвинувального висновку тексту відповідного документа, переданого екс-прем’єру Юлії Тимошенко. Про це він заявив під час судового засідання після відновлення розгляду справи Тимошенко після перерви.

«Текст обвинувального висновку, який було проголошено, не відповідає тексту, врученому Юлії Тимошенко», - зазначив Плахотнюк.

Зокрема, адвокат уточнив, що йдеться про аркуші 18, 21, 40, 38, 49, 50 тощо, в яких містяться розбіжності в даті можливого підписання договору про постачання природного газу в Україну на 2009 рік.

Прокурор Лілія Фролова, оголошуючи обвинувальний висновок, говорила про те, що договір мав бути підписаний 31 грудня 2009 року в той час, як фактично йшлося про 2008 рік.

Крім того, за словами адвоката, при оголошенні показів екс-голови НАК «Нафтогаз України» Олега Дубини, фігурувала дата 19 січня 2011 року, коли питання стосувалося обсягу запасів природного газу.

Прокурор Фролова назвала це технічними помилками.

Водночас Тимошенко у Твітері написала:

«Мій захисник вимагає повернути цю макулатуру авторам до ГПУ для усунення дурниць. Ось що буває,коли при владі люди без початкової освіти».

За словами Тимошенко, суддя Кірєєв оголосив перерву до 15.45 для прийняття рішення.

Нагадаємо, під час судового засідання Печерського районного суду міста Києва у п'ятницю, 22 липня, представники прокуратури розпочали повторне зачитування обвинувального висновку по кримінальній справі, порушеній стосовно лідера партії «Батьківщина», екс-прем`єр-міністра України Юлії Тимошенко за звинуваченням у перевищенні службових повноважень під час підписання газових контрактів з Росією у 2009 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.